BAZAR+ » Inzercia » Práca » Stavebníctvo » Náhľad inzerátu č. 1796

Náhľad inzerátu č. 1796

Inzerát č. 1796

Hľadáme strojníka betonárne
21.02.2024 (Dopyt)
Banská Bystrica
Cena: v texte
Hľadáme do tímu pre prevádzku Bzenica (región Žiar a Žarnovica), Zvolen a Banská Bystrica (Vlkanová) strojníkov betonárne!

Náplň práce

Obsluha a údržba betonárky a jej riadiaceho centra.

Príjem a objednávanie materiálu.

Zodpovednosť za kvalitu materiálu.

Zodpovednosť za skladovú evidenciu spoločnosti.

Zodpovednosť za vedenie požadovanej dokumentácie.

Zodpovednosť za zverené pracovné nástroje a náradie.

Požiadavky pre uchádzačov:

Chuť pracovať a učiť sa

Komunikatívnosť,

Strojnícky preukaz na nakladač a betonárku /pokiaľ nie sú/, vieme zabezpečiť

Základne zručnosti pre ovládanie počítača

Zaškolenie vo výrobnom miešacom programe na prevádzke vo Zvolene

Základne znalosti pre údržbu a mazanie technológie

Ponúkame:

Na začiatok minimálny nástupný plat: 1600 EUR, ktorý sa po po skúšobnej dobe navyšuje + k tomu samozrejme bonusový systém.

Počet aktuálne uverejnených inzerátov od tohto inzerenta: 4 ... zobraziť
 KONTAKT
Inzerent: BeeWork, s.r.o.
Tel.: 0940997100
Na BAZAR+ nie sú údaje uvedené v kontaktnom formulári nijakým spôsobom uchovávané a ani inak spracovávané! Sú určené výhradne na spätný kontakt pre osloveného inzerenta.
API   17
PPT   13
APT   0
PPZ   8
APZ   0